Naslovna / Mladost DK / MAJSTORIJA – Pogodak Arežine ulazi u konkurenciju za najljepši u sezoni Premijer lige! (VIDEO)

U subotu je Mladost u Doboju kod Kaknja savladala GOŠK s 3:1 u meču 27. kola Premijer lige BiH.

Nakon serije poraza Mladost je konačno ostvarila pobjedu, jako važnu u borbi za opstanak.

Pogocina Fanima, Arežine i Anđušića su domaći slavili s 3:1, dok je jedini pogodak za goste iz Gabele postigao Vukoja u 30. minuti.

Inače, potez utakmice, pa vjerovatno i kompletnog kola je majstorija Arežine u 64. minuti.

Bivši igrač iz Željezničara postigao je spektakularan pogodak iz slobodnog udarca. Šta drugo reći, nego – uživajte.

Gol možete pogledati na 2:00 u video prilogu ispod.