Lampard želi da ga klub odmah proda: Zvijezda Chelseaja na poluvremenu otišla u autobus

Chelsea je prošlog vikenda na gostovanju kod Slavena Bilića gubio s 3:0, no na kraju uspio da se spasia poraza i osvoji bod u ludoj utakmici koja je okončana rezultatom 3:3.

Jedan od najlošijih u prvih 45 minuta u sastavu Chelseaja bio je Španac Marcos Alonso, kojeg je Frank Lampard ostavio u svlačionici već na poluvremenu, ali je on uradio nešto što je razbijesnilo sve u londonskom klubu.

Kako je objavio engleski Athletic, Alonso se tuširao i odmah na poluvremenu otišao u autobus, pa nije ni gledao drugih 45 minuta u kojima su njegovi saigrači napravili malo čudo i s tri gola izvukli bod u izgubljenom meču.

Odmah je Lampard reagovao, otišao je po Alonsa, koji se morao vratiti i pred svima ispričati za ono što je napravio.

Lampard je navodno naredio upravi kluba da se riješe Španca i da, ako je to moguće, prodaju ga već u ovom prijelaznom roku, koji traje do 5. oktobra.