Nakon Fojnice i iz Ulcinja TKD Rudar donio 3 zlatne i bronzanu medalju

Dana 09.06.2019. godine grad Ulcinj je bio domaćin 1. Ulcinj Trophy takmičenja u taekwondou.

“Ukupan broj takmicara je 416 koji su dolazili iz 36 klubova sa regije Balkana. Taekwondo Rudar je nastupao sa 4 takmičara u konkurenciji kadeta, juniora i seniora, te osvojio isti broj medalja, od toga 3 zlatne i 1 bronzanu medalju. Zlatne medalje : Amina Grahic- senior Adnan Masic- junior Sajra Karamuja- kadet Bronzanu medalju osvojio je Ahmed Skulj- kadet U ekipnom plasmanu seniorki osvojili smo 3. mjesto, dok je Amina Grahic proglasena za najbolju seniorku turnira te osvojila zasluzeni pehar.

U ulozi suca nastupila je Semsa Silajdzic, a ekipu do ovog velikog uspjeha za nas klub i grad Kakanj predvodio trener Adnan Kozlo. U narednom periodu nas očekuje polaganje učenickih zvanja na nivou kluba, kao i klubsko druženje”, navode iz ovog kluba.