Poraz Rudara u Bihaću

Jedinstvo iz Bihaća u sklopu 15. kola Prve lige BiH ostvarilo je ubjedljivu pobjedu.

Nakon dva vezana poraza i jednog remija, Bišćani su uspjeli konačno da slave, a do tri boda su došli pobijedivši na domaćem terenu Rudar iz Kaknja s 3:2.

Teški vremenski uslovi i stanje travnjaka stadiona u Bihaću otežavali su od prvog minuta igračima obje ekipe igru, a u takvim uslovima, bolje su se na kraju snašli Bišćani koji su poveli u samom finišu drugog poluvremena. U 39. minuti Jedinstvu je vodstvo donio bivši junior   Željezničara Alen Nuhanović.

Mladi Nuhanović je u 70. minuti uspio da udvostruči prednost, a nedugo nakon toga na 3:0 je povisio i Cibra. U finišu Rudar je uspio da smanji prednost i preko Kovača postigne dva pogotka za konačnih 3:2.