Urušio se stadion na Svjetskom prvenstvu, igrači u šoku

Stadion na kojem švedska reprezentacija trenira tokom Svjetskog prvenstva iznenada se srušio. Iz apsolutno nejasnih razloga pala je jedna od tribina arene u gradu Frisco, koji se nalazi u neposrednoj blizini Dallasa. Tamo se skandinavski tim priprema za svoju posljednju utakmicu grupne faze protiv Japana.

“Nije bilo oluje ni zemljotresa. Čuo sam da je palo na pogrešnu stranu”, dodao je igrač, prenose mediji.

Švedska je morala trenirati na ovom stadionu jer novi u Dallasu nije bio završen do početka Svjetskog prvenstva.

“Srećom, teren možemo koristiti bez ikakvih problema, tako da nismo morali otići”, rekao je Graham Potter, selektor švedske reprezentacije.

“Momci su samo govorili: “Dovraga, šta se desilo!”, ispričao je selektor.

Kako javlja New York Post, rušenje stadiona u gradu Frisco “pošlo je po zlu” i jedna od tribina je “pala u pogrešnom smjeru”.

udangbet

dolantogel

inatogel

inatogel

congtogel

inatogel

inatogel

inatogel

dolantogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

watitoto

inatogel

dubaitoto

inatogel

dolantogel

nadimtogel

nadimtogel

nadimtogel

inatogel

inatogel