
Vazda je prethodnu sezonu proveo u Hrvatskoj nastupajući za Rudeš, no nakon godinu dana ponovo će obući dres Mladosti, što je ovaj premijerligaš danas i potvrdio putem zvanične stranice.
Sin nekadašnjeg fudbalera Željezničara Nermina Vazde sa ekipom Mladosti je, kako je navedeno, potpisao dvogodišnji ugovor i ojačat će konkurenciju u veznom redu.
U posljednjem klubu Vazda se nije pretjerano naigrao, u HNL-u je sakupio tek devet minuta, ali kroz pripremne utakmice uspio je da se nametne treneru Mladosti i potom potpiše ugovor.
Ovaj 22-godišnji fudbaler je inače ponikao u redovima Sarajeva, a u našoj zemlji je pored Mladosti još imao priliku nastupati za Travnik.
SPORTSPORT
