Zbog nepropisnog odlaganja otpada kladionica kažnjena novčanom kaznom u iznosu od 500 KM

20161011_063535-1-660x330

Nakon što je protekle noći zabilježen incident na lokaciji polupodzemnih kontejnera kod solitera 2 kada su pored kontejnera odložene vreće sa smećem, promptno je reagirala općinska inspekcija koja je uz pomoć video-nadzora, te pregledom sadržaja vreća ustanovila da se radi o tiketima iz obližnje kladionice. Za ovu radnju koja je u suprotnosti sa Odlukom o komunalnom redu kladionica je sankcionisana novčanom kaznom u iznosu od 500 KM.

Ovo je i prilika da upozorimo sve subjekte koji odlažu smeće da paze na koji način to čine, a posebno upozoravamo da se ne angažiraju maloljetna lica koja za sitan novac iznose otpad i isti često ne odbacuju onako kako je to propisano.

udangbet

dolantogel

inatogel

inatogel

congtogel

inatogel

inatogel

inatogel

dolantogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

inatogel

watitoto

inatogel

dubaitoto

inatogel

dolantogel

nadimtogel

nadimtogel

nadimtogel

inatogel

inatogel