Odbojkaši Kaknja nakon skoro decenije posta vratili su titulu prvaka Bosne i Hercegovine u svoj grad.
OK Kakanj 78 večeras je u drugoj utakmici finalne serije play offa sa 3:2 savladao HOK Domaljevac i sa ukupnih 2:0 stigao do titule

Podsjećamo, posljednju titulu Kakanj je osvojio 2013. godine, nakon čega OK Mladost iz Brčkog preuzima primat i niže osam uzastopnih šampionskih titula.
Ekipa Mladosti je i ove sezone bila glavni kandidat za osvajanje titule, posebno nakon osvajanja KUP-a. Međutim, na iznenađenje svih zaustavljena je od ekipe HOK Domaljevac u polufinalu plej offa i već tada je bilo jasno da će bh. odbojka dobiti novog prvaka.

OK Kakanj 78 je nakon drugog mjesta u regularnom dijelu sezone, u četvrtfinalu plej offa, bio bolji od OK Bosna Sarajevo.U polufinalu su savladali ekipu Borca iz Banje Luke i tako otvorili vrata ka tituli prvaka Bosne i Hercegovine.
P R V A C I B O S N E I H E R C E G O V I N E 2021/22
Možda neki nisu vjerovali, ali mi jesmo!
“Hvala svima na podršci, hvala za sjajnu atmosferu u finalu, pehar je vraćen u Kakanj!”, objavili su iz OK KAKANJ
1 RIJAD BEGIĆ
2 AJDIN SREBRENICA
5 ANES ČIZMIĆ
6 SEJDIN MUSTAFIĆ
7 ADIN FAZLIĆ
9 DANILO RUŽIĆ
10 MARKO TADIĆ
11 ARMIN FEJZOVIĆ
12 EDIN MEHIĆ
13 ARMIN VEHAB
14 ADNAN SILAJDŽIĆ
15 FARIS ČOBO
Trener ALMIR AGANOVIĆ
Trener MIRZA DEMIR
Sport.sport/ Kakanjinfo
